O DEWELOPERZE

STARHEDGE S.A. to spółka deweloperska notowana na giełdzie, budowana w drodze przejęć przede wszystkim przez Dariusza Wojdygę i fundusz STAR Ventures GmbH. Budujemy z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach nieruchomości, których nie zadowalają przeciętne rozwiązania.

W naszych realizacjach bazujemy na projektach przygotowanych przez najlepszych architektów i wykorzystujemy najlepsze spośród dostępnych na rynku materiały budowlane, aby mieć pewność, że każda nieruchomość zostanie wykończona zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi i funkcjonalnymi: będzie sucho, czysto, elegancko, cicho i przytulnie.

Mając duże doświadczenie nie tylko w sektorze budowlanym, ale także energetycznym, technologicznym i surowcowym, jesteśmy w stanie zagwarantować najlepsze warunki realizacji inwestycji i w pełni kontrolować proces budowy nowych obiektów. W każdym przypadku skupiamy się na ogólnej wartości projektu, a nie tylko na jego częściach, dzięki czemu prowadzone inwestycje są kompletne, pełne i dopracowane.

Obsługujemy najbardziej ekskluzywne inwestycje, projekty, które tworzone są z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach indywidualnych i instytucjonalnych. Kompleksowo dbamy o wszystkie aspekty inwestycji, oddając w Państwa ręce nieruchomości na najwyższym światowym poziomie, znacząco wyrastające ponad podstawowe normy obowiązujące w branży budowlanej i deweloperskiej. Przy każdym projekcie zapewniamy nabywcom maksymalną elastyczność, pełną przejrzystość realizowanych działań i rzetelną informację na temat nieruchomości.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress