O INWESTYCJI

Apartamenty MACKIEWICZA

Projekt Apartamenty Mackiewicza zawierający 80 nowych mieszkań o bardzo zróżnicowanej powierzchni wraz z 85 miejscami parkingowymi ( 81 miejsc w parkingu podziemnym oraz 4 miejsca na zewnątrz ) to nie tylko dobrze zlokalizowane miejsce w bliskim sąsiedztwie szkoły podstawowej, przystanków komunikacji miejskiej oraz licznych sklepów i centrów handlowych. Jest to również nowoczesny, komfortowy i zaciszny zakątek w sercu dużego osiedla ,który przylega do pięknego parku. Część północna parku ma charakter lasu liściastego z wysokim starodrzewiem, część południowa natomiast rozciągająca się wzdłuż ulicy Hipotecznej, posiada nieregularne alejki i pełni funkcję rekreacyjną. Znajduje się tam duży plac zabaw oraz siłownia terenowa.

Nowoczesne Apartamenty w Łodzi

Budynek Apartamenty Mackiewicza w Łodzi jest zaprojektowany w układzie częściowo zamkniętego dziedzińca. Patio zaaranżowane jest dużą ilością zieleni z elementami małej architektury oraz placem zabaw. Usytuowanie placu zabaw umożliwia przyszłym mieszkańcom obserwację swoich pociech z okien mieszkań, ale jednocześnie zapewnia komfort mieszkańcom poszukującym ciszy i spokoju.

W budynku, na poziomie garażu podziemnego oprócz miejsc parkingowych o zróżnicowanej powierzchni planujemy oddać do dyspozycji mieszkańców pomieszczenia „rowerowni” z możliwością pozostawienia wózków dziecięcych.

Umiejscowienie budynku pomiędzy uliczkami osiedlowymi o niskim natężeniu ruchu daje przyszłym mieszkańcom tych nowych mieszkań na sprzedaż komfort związany z obniżonym hałasem rzadko spotykany przy takiej formie zabudowy mieszkalnej. Jeżeli ktoś poszukuje miejsca do zamieszkania, które ma łączyć w sobie jednocześnie takie cechy jak dobrą lokalizację, ciszę, komfort i możliwość dowolnej aranżacji wnętrz to nowe mieszkania w Apartamentach Mackiewicza są tym miejscem, które powinien wybrać. Budynek również będzie posiadał na poziomie parteru mieszkania i apartamenty do których zostały przydzielone ogrodzone ogródki, które będą dawały możliwość obcowania blisko natury dla tych mieszkańców, którzy będą czuli taką potrzebę.

Duża część mieszkań została zaprojektowana w taki sposób, żeby można było cieszyć się widokiem z balkonów, tarasów lub ogródków na dwa lub nawet trzy kierunki świata. Układ konstrukcyjny budynku pozwala dowolnie aranżować przestrzeń mieszkania. Możliwe są zarówno wyburzenia jak stawianie nowych ścian praktycznie w dowolnych miejscach zgodnie z życzeniem przyszłego użytkownika. Warto również podkreślić, że każde mieszkanie lub apartament będzie posiadał okna sięgające podłogi. Rozwiązanie takie umożliwia wprowadzenie do pomieszczeń dużej ilości światła natomiast zaprojektowane na balustradach nieprzezierne szkło zachowuje w pomieszczeniach niezbędną intymność.

Budynek Apartamenty Mackiewicza świetnie wpisuje się w istniejący krajobraz, ale jednocześnie wyróżnia się zastosowaną kolorystyką i nowoczesną bryłą. Skala obiektu pozwala na zachowanie komfortu i intymności przyszłych mieszkańców.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress